Victoria Beauty pedikúra Samoslupovací zábal na nohy se šnečím extraktem 2 ks

Victoria Beauty Samoslupovací zábal na nohy se šnečím extraktem Revoluční novinka v péči o chodidla !!! - Ergonomicky tvarovaná maska na nohy ve tvaru ponožky - Do 14 dní...
Doporučená nabídka Salon doma

Skladem • 1 varianta60 Kč97 % • 2 703 recenzíDalší informace

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Salon doma

• Po použití jsou nohy hladké a jemné.
  • , zakoupeno v Salon doma

Produkt funguje, použití je jednoduché.

• Používám několik let, lepší než samotná pedikůra

Produkt nemá žádné parametry.

Victoria Beauty Samoslupovací zábal na nohy se šnečím extraktem

Revoluční novinka v péči o chodidla !!!

• Ergonomicky tvarovaná maska na nohy ve tvaru ponožky
  • Do 14 dní odstraní z chodidel a pat starou a ztvrdlou kůži
  • Zklidňuje a zvláčňuje pokožku
  • Šnečí extrakt má výjimečné regenerační vlastnosti, je bohatý na proteiny, vitamíny a kolagen
  • Vhodné i pro DIABETIKY !!!

Aktivní složky: šnečí extrakt, hydratační urea, výtažky z citrónu, mořská voda, ovocné kyseliny

Návod na použití:

Návod na použití: 1.Omyjte a osušte si chodidla. 2. Vyjměte masku z obalu a odstřihněte její vršek ve sváru nůžkami. 3. Nasaďte masku na chodidla a nechte působit 2 až 3 hodiny, poté opláchněte vodou. 4. Stará pokožka se začne odlupovat během 5-10 dnů v závislosti na její struktuře. Neodstraňujte  odlupující se pokožku ručně ani žádnými instrumenty.

Pro prodloužení efektu, provádějte běžnou každodenní péči o chodidla: po koupeli aplikujte hydratační a výživné krémy nebo jedenkrát týdně používejte hydratační masky na chodidla. 1 pár ponožek velikosti REGULAR (do čísla 41 )

Upozornění: 1.Nepoužívejte v případě ekzémů, podrážděné či sluncem spálené pokožky. 2. Ukončete proceduru v případě zarudnutí a svědění pokožky nebo jejího otoku a vyhledejte kožního lékaře.3. Používejte pouze na chodidla. 4. Tento produkt obsahuje propylenglycol, proto nepoužívejte v případě alergie na tuto látku. 5. Vyvarujte se kontaktu s očima, pokud dojde k nechtěnému vniknutí látky do oka, vypláchněte je pod tekoucí vodou. 6. Neskladujte v blízkosti tepelných zdrojů ani na přímém slunci. 7. Udržujte z dosahu dětí.

• , zakoupeno v Salon doma

• Po použití jsou nohy hladké a jemné.
  • , zakoupeno v Salon doma

Produkt funguje, použití je jednoduché.

• Používám několik let, lepší než samotná pedikůra
  • , zakoupeno v Salon doma

• Nechala jsem ponožky působit 2,5 hodiny. Na obalu je doporučen čas kratší, na videu delší. Po 18 dnech od aplikace je výsledkem pouze oloupaná kůže mezi prsty. Tedy tam, kde to nebylo potřeba. Bohužel, mně ponožky nezafungovaly ani na jedné noze. Ponožky jsem aplikovala necelý měsíc po pedikůře.
  • , zakoupeno v Salon doma

nejlepší co jsem kdy vyzkoušela na popraskané paty , už používám několik let a stále funguje na jedničku

• , zakoupeno v Salon doma

• výborná věc, objednala jsem již opakovaně

doporučila jsem tento produkt i kamarádkám a i ony jsou nadšené, nemusíme na pedikůru všechna suchá kůže se po pár dnech sloupne.

• , zakoupeno v Salon doma

• Dříve jsem používala jinou značku a tyto jsou lepší. Kůže se sloupala rychleji, což je velká výhoda.

• Ani nevím.... :-)
    • sáček "ponožka" je takový křehký celofán a velmi rád praská :-(
    • nedá se v tom chodit
    • teče to

Tak na tohle jsem byla hodně zvědavá a asi jsem od toho očekávala minimálně tolik, co je popisováno v recenzích, avšak žádný až takový zázrak se nekonal.
    Olupování kůže se dostavilo až 8.den (to už jsem si myslela, že se nedočkám vůbec), žádné větší plátky kůže, ale úplně drobné šupinky spíš a trvalo to až do 16. dne, takže poměrně otravné "šupení" se.
    Nicméně jemná kůže se oloupala (nepřišlo mi zrovna, že tohle by bylo úplně nutné) a hrubší ztvrdlá kůže na patách, na malíkové hraně, zboku na palci a na tom kloubu pod palcem na chodidle - NIC. Vůbec nic. Zůstala dokonale na svém místě. Což mě tedy velmi zklamalo a tímto to pro mě požadovaný a reklamovaný efekt nesplnilo.

• , zakoupeno v Salon doma

Opravdu dobrý výrobek.Manžel chválí:-))

• , zakoupeno v Salon doma

opravdu pomáhá tak jak je uvedeno