Varikoflex mast na křečové žíly 250 ml

TOP 12 v kategorii Přípravky pro péči o nohy

Varikoflex mast na křečové žíly 250 ml

VARIKOFLEX BALZÁM - PŘÍRODNÍ TERAPIE Obsahuje až 14 léčivých bylin: Základ balzámu tvoří jírovec koňský, ke kterému jsme přidali výtažky z aloe vera, arniky nebo eukalyptu...
Doprava 69 Kč,Do týdne

na křečové žíly
Typ produktu
masti

• , zakoupeno v Hillvitalshop

Nemůžu hodnotit ,protože to byl dárek. Ale spokojenost je.

• , zakoupeno v Hillvitalshop

Je to skvělý balzám, bolest utiší již do 5 min.

Krátká doba na hodnocení

Objem
250 ml
na křečové žíly
Typ produktu
masti

VARIKOFLEX BALZÁM - PŘÍRODNÍ TERAPIE

Obsahuje až 14 léčivých bylin:

Základ balzámu tvoří jírovec koňský, ke kterému jsme přidali výtažky z aloe vera, arniky nebo eukalyptu. Ve Varikoflex balzámu najdete celkem až 14 přírodních extraktů a hojivé oleje, které jsou vyhlášené zdroje aktivních látek používaných při problémech s křečovými žilami a otoky.

Varikoflex balzám má originální recepturu, která přinese vašim nohám úlevu při problémech s křečovými žilami a otoky nohou, díky obsahu kaštanu koňského a dalším aktivním látkám.

• VÝHODY VARIKOFLEX BALZÁMU
    • Posiluje cévní stěny
    • Obnovuje poškozené tkáně stěn žil pro správný průtok krve
    • Stahuje otoky dolních končetin
    • Uvolňuje bolestí způsobené zánětem žil
    • Tlumí pálení a ochlazuje horké končetiny
    • Zmírňuje svědění
    • Uvolňuje pocit těžkých nohou

V každé situaci nechte problémy řešit přírodou

Věděli jste, že již v 70. letech probíhal výzkum, při kterém vědci potvrdili, že z kaštanu je nejcennější složka escin? Ten může pomoci zmírňovat bolest, potíže, svědění a snížení otoků. A to je základ Varikoflexu.

Netrapte se studiem na téma křečové žíly.To nechte na odborníky a vsaďte na chráněnou recepturu Varikoflex balzámu. Ta sahá na nejnovější vědecké poznatky a staví na tradiční a léty ověřené zkušeností expertů na alternativní přírodní terapii.

Speciální bylinná receptura v masti Varikoflex zmírňuje otoky (edémy) nohou přímým nanášením a zároveň pronikáním výživných látek do oteklých míst.

Nejúspěšnější produkt HillVital pro křečové žíly a otoky: Varikoflex

Jemná a hojivá emulze Varikoflexu si získala už stovky spokojených zákazníků. Jistě jej oceníte také pro jeho vláčnost a schopnost rychle se vstřebávat, přičemž nezanechává mastný filtr. Ošetření postižených míst tak bude rychlé a snadné. Ověřeno zákazníky! Mezi HillVital produkty patří Varikoflex k nejúspěšnějším a nejprodávanějším na křečové žíly.

Vraťte se zpět k přírodní cestě

Výrobkům, které dozrály v chemických laboratořích, už odzvonilo! Do obsahu balzámu se dostávají pouze opravdu zdravé části bylin s nejsilnějšími účinky a využitím všech aktivních látek. HillVital si nezakládá pouze na bylinných recepturách a šetrné výrobě. Tvoříme produkty, které jsou čistě přírodní. Bez chemických přídatných látek – vůně a barviva, která možná oklame čich nebo zrak, ale ve skutečnosti tělu přinesou pouze zátěž.

Ryzí bylinné složení Varikoflex balzámu je proto skvělou volbou i pro dlouhodobé používání. Nejsou třeba žádné přestávky v užívání. A samozřejmě Varikoflex balzám nebyl testován na zvířatech.;

HILLVITAL TIP:

Účinnou pomoc poskytují i bylinky:

Jde zejména o listy z lesních malin, listy z lesních ostružin, listy z borůvky, měsíček lékařský. Všechny tyto nejúčinnější byliny obsahuje náš Čaj Flex . Na úlevu od oteklých nohou doporučujeme náš čistě přírodní diuretický Čaj Flow. Skvělou volbou může být i 100% štáva z arónie. Arónie posiluje cévy, zlepšuje krevní oběh, čímž zabezpečuje optimální fungování kardiovaskulárního systému

Vitamíny:

U těžkých a přetrvávajících onemocnění křečových žil, mohou pomoci vhodné vitamíny. Unikátní vitamíny obsahuje Vitamín P komplex bioflavonoidů.

Cévní systém můžete také podpořit i osvědčeným produktem Omega 3-6-9 mastními kyselinami. Ty pomáhají při správné cirkulaci krve a podporují správnou srážlivost krve. Ty jsou častou příčinou vzniku křečových žil

Komplexní pomoc:

V případě, že vás trápí křečové žíly v oblasti konečníku, doporučujeme Aurumflex balzám, který díky přírodnímu složení účinně pomáhá při problémech s hemoroidy.

Použití

Varikoflex balzám se nanáší lokálně na problémové partie a to minimálně 2-3x denně. Balzám je potřebné vmasírovat až do úplného vstřebání. Množství gelu závisí od velikosti postiženého místa. Na jedno použití stačí množství ve velikosti vlašského ořechu.   -

Použité léčivé byliny

Kaštan koňský – otoky a záněty, napomáhá k pružnosti a pevnosti cév, Pomáhá dobré cirkulaci krve.

Aloe Vera – regenerace, protizánětlivý efekt.

Klikněte a čtěte více ...

Aloe Vera – regenerace, protizánětlivý efekt.

Arnika – obnova tkáně, na onemocnění povrchových cév.

Jalovec obecný – lepší látkova výměna.

Eukalyptus – zpevňování žil a žilních membrán, tlumení bolesti.

Kostival lékařský – těžké nohy, křečové žíly.

Tymián – antibakteriální a dezinfekční účinek, regenerace buněk.

Heřmánek – dezinfekční a protizánětlivý účinek.

Měsíček lékařský – těžko se hojící rány, křečové žíly, otoky, podlitiny.

Kurkuma – bolest, zmírnění zánětů a otoků, regenerace.

Levandule – po úrazech, bolesti a záněty svalů a nervů.

Rozmarýn – svalové a nervové bolesti.

Olej z hroznových jader – křečové žíly.

Citrónový olej – posílení žil a žilních membrán.

Aktivní látky:

Mentol - pomáhá na infekce,  -

Složení

Aqua, Isopropyl Myristate, Polyglyceryl- 3 stearate/Citrate, Glycerin, Aesculus Hippocastanum extr., Aleo Vera gel, Symphytum Officinalis Radix Extract, Cetyl Alcohol, Calendula Officinalis Oil, Vitis Vinifera Oil, Benzyl Alcohol, Menthol, Xanthan Gum, Arnika Montana Extract, Chamomilla Recututa Extract, Rosmarinus Officinalis Oil, Juniperus Communis Oil, Thymus Vulgaris Oil, Lavandula Officinalis Oil, Citrus Limon Oil, Eucalyptus Globulus Oil, Curcumae Rhizoma, Citrit Acid BALENÍ: 250 ml -

Vaše zkušenosti "Chtěla bych poděkovat za zaslání balzámu VARIKOFLEX, zásilka byla mimořádně rychlé doručena, balzám používám hlavně po celodenní únavě nohou, má dobré účinky, po namazání nohou cítím příjemnou úlevu a dokonce mám pocit, že i kloub mě nebolela a mohla jsem se konečně spokojeně vyspat. A ještě i pokožka nohou je hladká a jemná. Děkuji a doufám, že si zachováte kvalitu výrobku a služeb. Přeji Vám mnoho úspěchů a příjemný den."  Olivie "Křečové žíly mi znemožňovaly delší procházky, nohy jsem měla oteklé a příšerně bolely. Zkoušela jsem již mnoho krémů, ale Varikoflex mi zatím pomohl nejvíce. Již nevyhýbám delším procházkám a nohy mi tak nepuchnú."Andrea

• "Otok a bolesti výrazně ustupují. Těší mě, že křečové žíly mizí. Alespoň se nebudu stydět na koupališti :-)" Petra
  • "Dobrý den. Posílám Vám mou proměnu po měsíci užívání balzám Varikoflex. Jsem spokojená, už se těším na další výsledky :)" Mária

"Přípravek na křečové žíly je opravdu super. Používám ho pravidelně ráno a večer a výsledek se pomalu dostavuje. Jsem spokojen!" Josef "Chci vám napsat, že váš výrobek na křečové žíly používám a jsem spokojená. Pociťuji úlevu oteklých nohou, které již neotékají během dne, takže nemusím používat stahující punčochy. Tento výrobek doporučuji." Anna "Dobrý den! Děkuji Vám za Varikoflex balzám, velmi jste mi pomohli. Jelikož nerada chodím po lékařích, tak jsem si vyzkoušela tento balzám a mohu ho jen doporučit. V létě mi otékaly nohy, měla jsem je těžké. Zvýraznily se mi křečové žíly. S Varikoflexom jsem si natírala nohy skoro každý den a pomohlo mi to." Monika

DALŠÍ ZKUŠENOSTI NAJDETE ZDE:  VAŠE ZKUŠENOSTI -

Global Partners System Kft.

• , zakoupeno v Hillvitalshop

Nemůžu hodnotit ,protože to byl dárek. Ale spokojenost je.

• , zakoupeno v Hillvitalshop

Je to skvělý balzám, bolest utiší již do 5 min.

Krátká doba na hodnocení

• Funguje

Výrazně zlepšuje stav pokožky při žilních problémech.

Pomáhá při bolesti nohou

• , zakoupeno v Hillvitalshop

i dosti opuchle nohy jsou po dvou tydnech mazani skoro bez otoku

• , zakoupeno v Hillvitalshop

Už jsem jednou tento produkt od vás měla a jsem s ním velmi spokojená. Mně ho doporučila jedna známá a já ho také doporučuji. Je to účinný balzám.

• , zakoupeno v Hillvitalshop

• Pocit lehkých nohou a méně vystouplých žil.

• spokojenost
  • , zakoupeno v Hillvitalshop

Sice mast používám teprve krátkou dobu, ale potíže se zmírnil\. Věřím, že se to ještě více zlepší.