Holika Holika Baby Silky Foot exfoliační maska na popraskaná chodidla + ponožky One Shot Peeling 2 x 20 ml

Doporučená nabídka Notino

Skladem • 1 varianta49 Kč97 % • 271 462 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace

Objem
2222 ml
Určení
Pro ženy

• Snadné použití
    • Efektivnost

Měla jsem velmi popraskaná chodidla. Myslela jsem si, že se již nedají zachránit :D Tahle maska mi ale opravdu pomohla! Jako zázrak se mi po 5-ti dnech od prvního použití masky začla odlupovat odumřelá kůže na nohou. Teď mám chodidla jako nová!

• , zakoupeno v Notino

Opravdu funguje, neměla jsem ji na nohou ani vyměřeny čas a do 14 dnů se odloupala stará kůže. Po vyzkoušení, kůže nejprve ztrvrdne po pár dnech, ale pak se začne odlupovat. Hodně zapacha při aplikaci, ale má chladivý efekt. Je dobré aplikaci planovat.

• Po týždni sa nohy začali šúpať-funguje to
    • Odstráni aj zdravú nepopraskanú kožu

Objem
2222 ml
Určení
Pro ženy

Jednorázové exfoliační ponožky pro chodidla obnovují jak chodidla, tak kůži na patách za pouhých 7 dní. Odlupováním odumřelé kůže obnovují měkkost chodidel a obnovují kožní buňky - mají exfoliační efekt. Exfoliační ponožky obsahují 16 bylinných extraktů (například: levanduli, rozmarýn, kokos, citron, jablko, pomeranč a hrozno) a ovocných kyselin, které jsou nejúčinnější složkami každého exfoliátoru. Extrakty obsažené v produktu také zajišťují jemné zvlhčení chodidel.

Kyseliny AHA, neboli alfa-hydroxykyseliny, jsou organické kyseliny vyskytující se v ovoci, tedy název ovocné kyseliny. Toto jsou některé z nejúčinnějších součástí proti stárnutí a regeneraci, které jsou dnes k dispozici. Kyseliny v produktu pocházejí z hroznů, pomerančů, jablek, citronů a limet. Kyselina salicylová má antiseptické a protizánětlivé vlastnosti. Kontroluje sekreci mazových a potních žláz. Přírodní bylinné výtažky, jako je rozmarýn, levandule, kmín, oregano, eukalyptus a zelený čaj, zmírňují a zjemňují podráždění pokožky, díky čemuž je na dotek jemnější. Výrobek neobsahuje parabeny.

Doporučuje se pouze jednou za šest měsíců. Doporučuje se nepoužívat v letním období.

Vlastnosti:

• intenzivně regeneruje
  • hloubkově hydratuje
  • urychluje obnovu rozpraskané kůže
  • chrání před vysycháním a rohovatěním kůže

Použití:

• Navlékněte si přiložené ponožky.
  • Do každé ponožky nalijte tekutinu.
  • Po půl hodině si sundejte ponožky.
  • Opláchněte nohy vodou.

Objem: 2 x 20 ml

• Snadné použití
    • Efektivnost

• S touto maskou jsem nebyla tolik spokojená, na rozdíl od té samé od puederm se mi udělala vyrážka.

• Po týždni sa nohy začali šúpať-funguje to
    • Odstráni aj zdravú nepopraskanú kožu
  • , zakoupeno v Notino

• Příjemná, rychlá maska, nešpiní.

Je potřeba použít několik masek, aby se efekt dostavil. Pokožka při použití masky také pálila.