Gehwol Gehwol Fluid 15 ml

Našli jste co jste hledali. Toyboom má zboží s názvem: Fluid 15ml. Vybrali jsme pro vás nejlepší z kategorie: novinky na toyboom. Roztok pro ošetření zarostlých nehtů a...
Garantovaný nákup z PT Servis

Skladem • 1 varianta69 Kč886 recenzíDalší informace

Objem
15 ml

• , zakoupeno v PROFI-PEDIKURA.cz

Perfektně změkčuje ztvrdlou kuzicku.

• , zakoupeno v Allegro.cz

ok

• , zakoupeno v PROFI-PEDIKURA.cz

• Pomáhá při zarostlém nehtu, změkčuje, dezinfikuje,prst pak nebolí zkoušeno i na sobě..

Objem
15 ml

Roztok pro ošetření zarostlých nehtů a změkčení mozolů a kuřích ok

Tekutý roztok k ošetření zarostlých nehtů a změkčení zrohovatělé kůže, mozolů a kuřích ok. Pečuje o pokožku a nehty nohou a navrací jim jejich krásu. Ztvrdlou kůži zvláčňuje a vyhlazuje. Je nepostradatelným pomocníkem při ošetření zarostlých nehtů, mozolů, ztvrdlé kůže, kuřích ok či tkáně kolem nehtů pomocí pedikérských nástrojů. Má desinfekční vlastnosti, zamezuje vzniku zánětů a zklidňuje podrážděnou pokožku.

POUŽITÍ

Pro ošetření nohou naneste 1-2 kapky na postižené místo a nechte působit několik minut. Aplikujte 1-2x denně.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v PROFI-PEDIKURA.cz

Perfektně změkčuje ztvrdlou kuzicku.

• , zakoupeno v Allegro.cz

ok

• , zakoupeno v PROFI-PEDIKURA.cz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v PROFI-PEDIKURA.cz

• Neuvěřitelně účinný produkt na ošetření zarostlý h nehtů. Po 1 měsíci aplikace úžasná úleva.

Neuvěřitelně účinný produkt na zarostlé nehty.

• í.
    • Pomáhá, mám už třetí balení.

Komu zarůstají nehty, doporučuji - pomáhá.

• , zakoupeno v eshop.hilarion.cz

Moc jsem tomu nevěřila, ale už po třetí aplikaci jsem cítila značnou úlevu v okolí zarostlého nehtu. Kůže kolem nehtu hebce změkla a lépe se s ní, i s nehtem pracovalo jak manuálně (nůžky, kleštičky, pilník, špona), tak i minibruskou. Určitě doporučuji stejně, jako mě byly kapky doporučeny kamarádkou. S kapkami jsem velmi spokojená a předčily mé očekávání.

• , zakoupeno v St. Maria

spokojenost při aplikaci a následná péče

• 100% účinnost s dlouholetou zkušeností

• zatím nepoužito