Gabriella Salvete Foot Mask Propolis And Pearl Extract hydratační maska na nohy 1 ks

Určení
dámská

Doporučuji!!!

S výrobkem jsem velmi spokojen

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

je super

Určení
dámská

Gabriella Salvete Foot Mask Propolis And Pearl Extract. Gabriella Salvete přináší jedinečnou masku na chodidla Gabriela Salvete Foot Mask formou ponožek. Vlastnosti masky Gabriella Salvete Foot Mask: * maska je pro svou hydratační schopnost navržena na suchou pokožku chodidel, * aktivními látkami jsou propolis a výtažky z perel, * ponožky, které slouží k jednomu použití, zajišťují chodidlům intenz

Doporučuji!!!

S výrobkem jsem velmi spokojen

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

je super

• Krásně hydratuje
    • Skvělý poměr ceny a kvality

Spokojenost.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Hezká vůně,a nohy mám jak miminko.

• dobře to funguje
    • hrozně neekologická věc

jednoduché použití

Používám často.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Hydratační masku na nohy objednávám pravidelně s velikou spokojeností. Doporučuji ji i svým kamarádkám. Nohy jsou dobře hydratované a já jsem spokojená s jejich péčí o ně..